info@fuartour.com

Açıklama

GILE 2024, "akıllı aydınlatma", "düşük karbon" ve "düşük karbon" gibi sıcak trendlere odaklanacak. ve "sağlık"; pazarın gelişimine uygun olarak. Alıcıların sektör trendini hızlı bir şekilde anlamalarını ve hedef ürünlere kilitlenmelerini kolaylaştıracak lider markaları ve özel ürünleri fuarlarda buluşturuyor.

IoT (Nesnelerin İnterneti) ve yapay zeka teknolojileri, sektörün gelişimini yönlendiren temel güçler olarak ortaya çıktı. GILE ve Shanghai Pudong Akıllı Aydınlatma Derneği (SILA), ilk gelişmiş "Akıllı Gösteri Pavyonu"nu oluşturmak için işbirliği yapacak. Aydınlatma sektörünün akıllı IoT'ye doğru ilerleyişini desteklemek amacıyla en gelişmiş IoT teknolojilerini ve yeniliklerini sergileyecek olan Salon 9.2'de.

 

01 / Hassas fiziksel trafik ve marka görünürlüğü

GILE, aydınlatma sektöründe yer alan kişilerin ürünleri, teknolojiyi, konseptleri ve trendleri paylaşmaları için yıllık bir etkinliğe dönüştü. GILE 2023, aydınlatma ve LED endüstrisinin güçlü canlılığını ve GILE'nin aydınlatma endüstrisindeki sarsılmaz etkisini ortaya koyarak sergi alanı, katılımcı sayısı ve popülerlik açısından rekor seviyelere ulaştı.

02 / Zengin alıcı kaynakları, dünya çapındaki iş fırsatlarını keşfediyor 

GILE, aydınlatma ve ilgili sektörler arasındaki iş eşleşmesini teşvik etmek amacıyla 2023 yılında çeşitli il ve bölgelerden 54 dernek, kuruluş, hükümet birimi ve sanayi çevresini fuarı ziyaret etmeye davet etti. GILE, 2024 yılında fuara katılmak, yurtdışı pazarını araştırmak ve yurtdışı iş fırsatını değerlendirmek için satın alma ihtiyaçları olan veya ilgili alanlarda karar verme yetkisine sahip profesyonel alıcılar aramaya devam edecek.

03 / Platform kaynaklarının entegrasyonu, çok kanallı pazarlama desteği

GILE, çok sayıda endüstri medyasıyla çalışarak endüstri çapında kapsama alanı elde edebiliyor, endüstri pazarlama kanallarını daha da entegre edebiliyor ve katılımcılara çeşitli teşhir seçenekleri sunabiliyor. Marka etkisini daha da artıracak çok boyutlu pazarlama için firmanın markası fuar alanının yanı sıra internet kanalları aracılığıyla da tanıtılabilir.

 

 

 

Tur Kodu : GZAYDP1

Başlangıç Tarihi

07-06-2024

Bitiş Tarihi

13-06-2024

Hava Yolu

THY ile Direkt...

Otel

5* Crown Plaza...
image

Çin Halk Cumhuriyeti ile Türkiye arasında vize anlaşması şu şekildedir: 

Çin Halk Cumhuriyeti: 
Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Gereki vize evraklarını ve formları sayfamızdan indirebilirsiniz.


Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri Pasaport hamilleri anılan ülkeye yapacakları 30 güne kadar ikamet süreli seyahatlerinde vizeden muaftır.

 

 

Sizi Arayalım
REZERVASYON