info@fuartour.com

Açıklama

Denizaşırı Ziyaretçilerin Mutlaka Ziyaret Etmesi Gereken Bir Etkinlik

ÇİNPLAS 2025

Sürekli gelişen üretim ortamıyla Çin, şüphesiz küresel bir üretim merkezi haline geldi. Teknolojik gelişmelerin hızlı temposu, üretim paradigmaları ve pazar dinamiklerindeki değişimlerle birleştiğinde, denizaşırı ziyaretçilerin CHINAPLAS 2025 takvimlerini işaretlemelerinin öneminin altını çiziyor. CHINAPLAS neden denizaşırı ziyaretçiler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir etkinlik?

Teknolojik gelişmeler

Çin'in otomasyon, yapay zeka ve dijital yenilikler dahil olmak üzere teknolojik ilerleme konusundaki aralıksız arayışı, imalat sektörünü yeniden şekillendiriyor. CHINAPLAS 2025'te denizaşırı ziyaretçiler, bu teknolojileri öğrenmek ve potansiyel olarak kendi işlerinde uygulamak için eşsiz bir fırsat sunan bu son teknoloji yeniliklere uygulamalı olarak tanık olabilecekler.

 

Endüstri 4.0 ve Akıllı Üretimin Benimsenmesi

Çin'in Endüstri 4.0 ilkelerine bağlılığı, akıllı ve bağlantılı fabrikaları yeni norm haline getirdi. CHINAPLAS 2025 ziyaretçileri IoT, veri analitiği ve dijital teknolojilerin üretkenliği ve ürün kalitesini nasıl artırdığını ve sonuçta üretim süreçlerini nasıl dönüştürdüğünü keşfedebilir.

Çevresel Sürdürülebilirlik Bilincinin Artırılması

Çin'in sürdürülebilirliğe olan bağlılığı, üretim uygulamalarında değişikliklere yol açıyor. CHINAPLAS 2025'te ziyaretçiler, operasyonlarını küresel sürdürülebilirlik hedefleriyle uyumlu hale getirmelerine olanak tanıyan en yeni çevre dostu malzemeleri ve yeşil üretim teknolojilerini keşfedebilecek.

Kalite ve Yenilik

Çin'in düşük maliyetliden yüksek kaliteli, yenilikçi üretime geçişi CHINAPLAS 2025'te tam anlamıyla sergileniyor. Ziyaretçiler en son araştırma ve geliştirme girişimlerinden ve yenilikçi ürünlerden ilham alarak plastikte kalite ve inovasyona yönelik kendi yaklaşımlarını harekete geçirecek. ve kauçuk uygulamaları.

Ekonomik Geçiş

İhracata dayalı bir ekonomiden iç tüketime dayalı bir ekonomiye doğru büyük bir adım atan Çin, üretim ortamını değiştiriyor. Yurtdışı ziyaretçiler, bu değişikliklerin, üretilen ürün türlerini ve hedef pazarları nasıl etkilediğini ve Çin'in ekonomik geçişine uyum fırsatları sunduğunu anlayabilir.

Tedarik Zinciri Esnekliği

COVİD-19 salgınının ve küresel ticaret gerilimlerinin ortaya çıkardığı kırılganlıklar, dayanıklı tedarik zincirlerinin önemini vurguluyor. CHINAPLAS 2025, Çin'in tedarikçileri nasıl çeşitlendirdiğine ve gerçek zamanlı risk yönetimi için dijital teknolojilerden yararlanarak daha güçlü küresel tedarik zincirlerine nasıl katkıda bulunduğuna dair bilgiler sunuyor.

İşgücü Dönüşümü

Çin'de artan işgücü maliyetlerinin yanı sıra yaşlanan işgücü, üreticileri otomasyon ve robot teknolojisine doğru hızlandırıyor. Ziyaretçiler, iş gücü dönüşümüne yönelik en son teknolojiye sahip otomasyon çözümlerini keşfederek maliyet rekabetçiliğini korumalarına ve kalite ve verimlilik sağlarken iş gücü eksiklikleriyle başa çıkmalarına yardımcı olabilir.

Endüstrilerin Çeşitlendirilmesi

Çin, yeni enerji araçlarından tıp ve sağlık hizmetlerine kadar çeşitli yüksek katma değerli endüstriler için geleneksel sektörlerin ötesinde yüksek teknolojili üretime doğru genişliyor. Bu çeşitlilik, denizaşırı ziyaretçilere tüm değer zinciri boyunca yeni ortaklıklar, ürünler ve fırsatları keşfetme kapıları açıyor.

Çinli Şirketlerin Küreselleşmesi

Çinli üreticiler son yıllarda aktif olarak küreselleşerek tedarik zincirlerini ve pazardaki varlıklarını etkiliyor. Ziyaretçiler bu şirketlerle küresel ölçekte potansiyel işbirliklerini ve ortaklıkları keşfedebilirler.

Tur Kodu : CPL2024

Başlangıç Tarihi

21-04-2024

Bitiş Tarihi

28-04-2024

Hava Yolu

Turk Havayollar...

Otel

Radisson Blue N...
image

Çin Halk Cumhuriyeti ile Türkiye arasında vize anlaşması şu şekildedir: 

Çin Halk Cumhuriyeti: 
Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Gereki vize evraklarını ve formları sayfamızdan indirebilirsiniz.


Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri Pasaport hamilleri anılan ülkeye yapacakları 30 güne kadar ikamet süreli seyahatlerinde vizeden muaftır.

 

 

Sizi Arayalım
REZERVASYON