CES Amerika

[ 09.01.2024 / 12.01.2024 ]

  • Fuar Adı : CES Amerika
  • Sektör : Elektronik
  • Fuar Alanı : Las Vegas Fuar Merkezi
  • Organizator : CES
  • Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
  • Şehir : Las Vegas
  • Başlangıç Tarihi : 09.01.2024
  • Bitiş Tarihi : 12.01.2024

FUAR BİLGİLERİ

LAS VEGAS TÜKETİCİ ELEKTRONİK FUARI

 

Tüketici Elektroniği Birliği (CEA), tarafından organize edilen Uluslar arası CES fuarı; tüketici teknoloji endüstrisini büyümeye ve gelişmeye teşvik etmektedir. . CEA ürünlerini ve entegrasyonlu tüketici elektroniği dağılımını, temsil eden 2.000 'den fazla kurumsal üyenin üretim, tasarım ve gelişmesi için çaba sarf etmektedir. CES endüstriyel servislere yeni yatırımlar sağlamakla birlikte, teknik eğitim ve öğretim, endüstriyel promosyon, mühendislik standartlarının gelişimine destek vermektedir.
                Başarılı 40 yıldan fazla bir süredir CES sektörün küresel marketlere ulaşmasına, endüstride birliğin sağlanmasına CES buluşlarının gelişmesine ve büyümesine öncülük yapmaktadır.

Sergilenen Ürünler;

Yeniliklerin Ses Aksesuarları En İyi Ses Bileşenleri Bilgisayar Aksesuarları Bilgisayar Donanım Bilgisayar Çevre Birimleri Dijital Görüntüleme Teknolojileri Kulaklıklar Sağlık ve Sağlık Yüksek Performans Ses Ev Ağı Ev Sineması Aksesuarları Ev Sinema Hoparlör Entegre Ev SystemsIn-Araç Aksesuarları Araç İçi Ses / Video In-Araç Kontrol / OEM Entegrasyon In-etkinleştirilmesi Eko-Tasarım ve sürdürülebilir teknoloji Electronic Gaming Donanım Elektronik Oyun Yazılımı Araç Navigasyon / Telematik / ITS Binbaşı Ev Aletleri Çoklu Oda / Video İçerik Kişisel Elektroniği Taşınabilir Ev Aletleri Taşınabilir Medya Çalar Taşınabilir Multimedya Aksesuarları Taşınabilir Power Video Aksesuarları Video Bileşenler Video görüntüler Kablosuz Telefonlar Kablosuz Telefonlar Aksesuarlar / Video Online Ses Ses

Untitled Document
Tur Kodu Hava Yolları Otel Bilgisi Baş. Tarihi
Bit. Tarihi
2 Kişi Oda
Kişi Başı
Tek Kişi
Oda Farkı

ABD VİZE BİLGİ

7Evrak olarak geriye dönüşünüzü garanti eden bütün evrakları yanınızda getimeniz gerekli
8- A.B.D. Başkonsolosluğu randevu sistemi ile çalışmaktadır.
(Başvurunuzun seyahat tarihinize rahatlıkla yetişebilmesi için en az en az 30 gün önceden randevunuzu almış olmanız gereklidir.)

  

Diğer Fuarlar