info@fuartour.com

Açıklama

Çin Uluslararası Cam Endüstrisi Teknik Fuarı (bundan sonra Çin Seramik Topluluğu tarafından kurulan Çin Cam Sergisi olarak anılır. 1986 yılında Çin'in cam endüstrisinde düzenlenen tek profesyonel sergidir. barındırma ve taahhütü bütünleştiren ve aynı zamanda tek profesyonel fuardır Yerli ve yabancı sanayi kuruluşlarının desteklediği cam sektöründe Çin Yapı Malzemeleri Federasyonu, Çin Mimari ve Endüstriyel gibi Cam Derneği, Çin Ulusal Cam Endüstrisi Birliği, Alman Mühendislik Federasyonu (VDMA),Derneği İtalyan Cam İşleme Makineleri ve Aksesuarları Tedarikçileri (GIMAV), vb. Tamamen bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip olan China Glass Sergi, uluslararası birinci sınıf bir ekonomi ve ticaret inşa etmeyi amaçlıyor ve küresel cam endüstrisi için teknoloji değişim platformu.

 

  37 yıllık yetiştirme ve geliştirmenin ardından Çin Cam Fuarı, Uzmanlık açısından dünyaca ünlü bir cam sergisi haline gelmek, uluslararasılaşma ve ölçek. Ticari açıdan en değerli platformdur camda sergileme, teknoloji alışverişi ve iş görüşmeleri için uluslararası danışmanlık için önemli bir temel sağlayan endüstri Cam sektörünün gelişimini değerlendirecek kurumlar. Çin Camı Sergi artık bir “barometre” haline geldi; ve "hava durumu" kanat" küresel cam endüstrisi için.

 

  Çin Cam Fuarı, camın tüm endüstri zincirini kapsıyor endüstrisi ve küresel cam endüstrisindeki tüm tanınmış şirketler Aşağıdakiler de dahil olmak üzere sergiye katılın: Çin Ulusal Yapı Malzemeleri Grup, Triumph Technology, Xinyi Group, Shanghai Yaohua Pilkington Glass Group(SYP), BOE Technology Grup, Luoyang Float Glass Grubu, Yaohua Glass Grubu, China Glass Holdings(CNG), CSG Holding, Fuyao Group, Taiwan Glass Group, Luoyang North Glass, Jinjing Grup, Düz Cam Grubu, Ruitai Teknolojisi, Guibao Science & Teknoloji, Xunai Technology ve diğer yerli işletmelerin yanı sıra yabancı işletmeler LiSEC, Glaston, Vonardenne, Quanex, SIEMENS, Carl Zeiss, Fenzi gibi, Bottero, AGC, Hava Ürünleri, Henry F. Teichmann, Ferro, Honeywel, Sefpro, Vesuvius, Dip-tech vb.

  32nd Çin Cam Sergisi başarıyla gerçekleştirildi 6~9 Mayıs 2023 tarihlerinde Şangay, 28 ülkeden toplam 881 işletmeyle ve bölgeler ve 90.000 metrekarelik bir sergi alanı. Aynı sırada Dönemde 8 teknik konferansın yanı sıra 20'den fazla yerli ve yabancı profesyonel medya Çin hakkında derinlemesine raporlar ve profesyonel incelemeler yaptı Cam Sergisi. 107.353'ten fazla profesyonel ziyaretçi çekiyor Dünya çapında 105'e yakın ülke ve bölgede Çin Cam Fuarı değerlendiriliyor gerçek bir uluslararası cam endüstrisi etkinliği olacak.

Bu fuar için paket programımız mevcut değildir.
Ancak istekleriniz doğrultusunda size paket program teklifi sunabiliriz.

Uçak Bileti Tercihiniz
Evet
Hayır
Havayolu Tercihiniz
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Vize İhtiyacınız Varmı ?
Evet
Hayır
Varsa Diğer Talepleriniz
image

Çin Halk Cumhuriyeti ile Türkiye arasında vize anlaşması şu şekildedir: 

Çin Halk Cumhuriyeti: 
Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Gereki vize evraklarını ve formları sayfamızdan indirebilirsiniz.


Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri Pasaport hamilleri anılan ülkeye yapacakları 30 güne kadar ikamet süreli seyahatlerinde vizeden muaftır.

 

 

Sizi Arayalım
REZERVASYON